اتورادین

نمایشگاه ماشین بومهن

اسلایدر یک

نمایشگاه ماشین بومهن

 
نمایشگاه ماشین  کاروکیا بیش از 25 سال فعالیت در زمینه خرید و فروش خودروهای لوکس و لاکچری، خارجی و ایرانی در منطقه شرق تهران است و یکی از مجهز ترین نمایشگاه های تهران می باشد ، نمایشگاه اتومبیل کاروکیا در بومهن  می باشد  و شما میتوانید بامراجعه به نمایشگاه و بازدید از انجا خرید خودرو انجام دهید.
از مهم ترین ویژگی های نمایشگاه ماشین کاروکیا ، ایجاد فضایی مطمئن جهت داد و ستد خودرو و فراهم نمودن تجربه رضایت بخش برای درخواست کنندگان گرامی می باشد.با ارائه اطلاعات و مشخصات اتومبیل مورد نظر خود  به کارشناسان با تجربه کاروکیا، می توانید بر اساس بودجه ای که برای خرید خودرو در نظر گرفته اید، بهترین و مناسب ترین خودرو  را مطابق با سلیقه خود خریداری نمائید. یکی دیگر از ویژگی  های این نمایشگاه کارشناسی خودرو در محل دلخواه شما است که شما محل قرار کارشناسی را اعلام می نمایید.
همان طور که میدانید در بومهن نمایشگاه ماشین زیادی وجود دارد ولی همه آنها مجهز نیستند کاروکیا یکی  مجهز ترین  نمایشگاه خودرو  از نظر خدمات است برای مثال مشاوره رایگان، کارشناسی رایگان ،… می باشد

خدمات نمایشگاه کاروکیا 

در کاروکیا یکسری خدمات ویژه ارائه داده میشود که ما الان در باره انها صحبت خواهیم کرد:
1- خرید و فروش خودرو 
اصلی ترین کار نمایشگاه های سراس کشور خرید و فروش خودرو است که در نمایشگاه ماشین کاروکیا این کار به بهترین روش ممکن ( از صفر تا صد قانونی با مشاوره) انجام می شود.
 
2-کارشناسی خودرو 
یکی دیگر از فعالیت هایی که در نمایشگاه ماشین کاروکیا انجام میشود کارشناسی فنی و بدنه است که توسط کارشناسان با تجربه ارائه میشود 
 
3- مشاوره خرید و فروش 
مشاوران کاروکیا با سال ها تجربه در زمینه خرید و فروش خودرو به شما مشاوره رایگان خواهند داد تا شما انتخابی  مطمئن و راحت تر داشته باشید. 
 
 
4- ثبت درخواست خودرو 
یکی از خدمات نمایشگاه ماشین کاروکیا پیدا کردن ماشین دلخواه شماست که شما اطلاعات خودرو مورد نظر را وارد میکنید و ما به دنبال خودرو شما خواهیم گشت.
این ها خدمات کاروکیا هستند.

مراحل فروش ماشین در نمایشگاه ماشین کاروکیا 

 
 
1- تعیین قرار 
با تعیین قرار،شما یک وقت حضوری با کارشناسان ما میگذارید  
 
 
2- کارشناسی  و قیمت گذاری رایگان 
کارشناسان نمایشگاه کاروکیا با بررسی مشخصات فنی و بدنه خودرو شما به صورت رایگان کمک می کنند تا شما از سلامت فنی و بدنه  و قیمت خودرویی که دارید خرید میکنید با خبر باشید 
 
3- پرداخت و انتقال سند
پس از موافقت شما با قیمت خودرو  مراحل پرداخت  و انتقال سند انجام میشود.
  
 
انتقال سند نمایشگاه ماشین کاروکیا
 
 
خودروی کارکرده 
خودروی کارکرده یا دست دوم (در مقابل خودروی به اصطلاح بازار، خشک) ماشینی  است که یک یا چند  مالک داشته‌است. خودروی کارکرده به شیوه‌های زیادی  فروخته می‌شود، ازجمله نمایندگی‌های خودروسازان بزرگ یا بنگاه‌های خودرو، شرکت‌های  کرایه ماشین ، شرکت‌های فروش اقساطی، حراجی‌ها و اشخاص. برخی از خرده فروشان طرح‌های فروش خودرو مانند "فروش با قیمت مقطوع " و فروش ماشین های تأیید شده یا فروش با خدمات و تسهیلات نیز دارند.
 
خودرو کارکرده کاروکیا
 
 

خرید ماشین از نمایشگاه یکی از گزینه های مطمئن برای تهیه خودرو دلخواه و مطلوب شما می باشد. 

برای ایمن ماندن در جاده، نگه داشتن خودرو در شرایط عالی ضروری است. توصیه می‌کنیم در اولین نشانه‌های مشکل، یک قرار ملاقات برای تعمیر خودرو تعیین کنید. برخی از مواردی که باید مراقب آنها باشید عبارتند از چراغ چک موتور روشن، ترمزها، نشت مایعات، پدال ترمز اسفنجی و بوی سوختن. کارشناسان ما خودروی شما را به طور کامل بازرسی می کنند و به وضوح توضیح می دهند که برای رفع آسیب چه تعمیراتی باید انجام شود. ما درک می کنیم که آسیب دیدگی خودرو می تواند استرس زا و زمان بر باشد. به همین دلیل است که ما خدمات یک روزه و زمان تحویل سریع را ارائه می دهیم. ما می خواهیم شما تا حد امکان در فروشگاه ما احساس راحتی کنید. می توانید مطمئن باشید که همیشه با لبخند خدمات فوق العاده ای دریافت خواهید کرد. امروز با ما تماس بگیرید 09126136703 برای رزرو وقت کارشناسی خودرو خود در صورتی که فکر می کنید خودروی شما مشکل دارد. ما پنج روز در هفته برای راحتی شما باز هستیم.

 
 

نویسنده : مدیریت سایت

217

دیدگاه کاربران