اتورادین

نمایشگاه ماشین رودهن

اسلایدر یک

نمایشگاه ماشین  کاروکیا بیش از 25 سال فعالیت در زمینه خرید و فروش خودروهای لوکس و لاکچری، خارجی و ایرانی در منطقه شرق تهران است و یکی از مجهز ترین نمایشگاه های تهران می باشد، نمایشگاه اتومبیل کاروکیا در رودهن می باشد و شما میتوانید با مراجعه حضوری به نمایشگاه  خرید خودرو انجام دهید.
از مهم ترین ویژگی های نمایشگاه ماشین کاروکیا ، ایجاد فضایی مطمئن جهت داد و ستد خودرو و فراهم نمودن تجربه رضایت بخش برای درخواست کنندگان گرامی می باشد.با ارائه اطلاعات و مشخصات اتومبیل مورد نظر خود  به کارشناسان با تجربه کاروکیا، می توانید بر اساس بودجه ای که برای خرید خودرو در نظر گرفته اید، بهترین و مناسب ترین خودرو  را مطابق با سلیقه خود خریداری نمائید. یکی دیگر از ویژگی  های این نمایشگاه در رودهن کارشناسی خودرو در محل دلخواه شما است که شما محل قرار را به ما اعلام می نمایید. 
همان طور که میدانید در رودهن نمایشگاه ماشین زیادی وجود دارد ولی همه انها مجهز نیستند کاروکیا یکی  مجهز ترین  نمایشگاه خودرو  از نظر خدمات است برای مثال مشاوره رایگان، کارشناسی رایگان ،…

 

خدمات نمایشگاه کاروکیا 

در کاروکیا یکسری خدمات ویژه ارائه داده میشود که ما الان در باره انها صحبت خواهیم کرد:
 
1- خرید و فروش ماشین
اصلی ترین کار نمایشگاه های سراس کشور خرید و فروش خودرو است که در نمایشگاه ماشین کاروکیا این کار به بهترین روش ممکن ( از صفر تا صد قانونی با مشاوره) انجام می شود.
 
2-کارشناسی ماشین  
یکی دیگر از فعالیت هایی که در نمایشگاه ماشین کاروکیا انجام میشود کارشناسی فنی و بدنه خودرو است که توسط کارشناسان با تجربه ارائه میشود 
 
3- مشاوره خرید و فروش 
مشاوران کاروکیا با سال ها تجربه در زمینه خرید و فروش خودرو به شما مشاوره رایگان خواهند داد تا شما انتخابی مطمئن و راحت تر داشته باشید. 
 
4- ثبت درخواست خودرو 
یکی از خدمات نمایشگاه ماشین کاروکیا پیدا کردن ماشین دلخواه شماست که شما اطلاعات خودرو مورد نظر را وارد میکنید و ما به دنبال خودرو شما خواهیم گشت.
این ها خدمات کاروکیا هستند.بعد از این میرویم سراغ مراحلی که کاروکیا پشت سر میگذارد تا خودرو را به مشتری تحویل دهد. 
 
 

مراحل فروش ماشین در نمایشگاه ماشین کاروکیا 

 

1- تعیین قرار 

با تعیین قرارشما یک  وقت حضوری با کارشناسان ما میگذارید  
 

2- کارشناسی  و قیمت گذاری رایگان 

کارشناسان نمایشگاه کاروکیا با بررسی مشخصات فنی و بدنه خودرو به صورت را رایگان اطلاعاتی به شما می دهند تا شما از سلامت و قیمت خودرویی که قصد خرید آنرا دارید با خبر باشید 
 
3- پرداخت و انتقال سند
پس از موافقت شما با قیمت خودرو مراحل پرداخت و انتقال سند انجام میشود.
 
 
 

کارشناسی خودرو در رودهن

کارشناسی خودرو به بررسی کامل ماشین  از نظر بدنه، فنی و پیشرانه  به منظور تعیین میزان سلامت ماشین  و ارزش واقعی آن گفته می‌شود. بسیاری از افرادی که به دنبال خرید ماشین  کارکرده  یا حتی صفر هستند برای اطمینان از سلامت خودرو نیازمند استفاده از کارشناسی تخصصی خودرو هستند. این مقوله با معاینه فنی ماشین متفاوت است. چون در معاینه فنی ارزش واقعی ماشین  تعیین نمی‌شود. کارشناس فردی است که در تمامی قسمت‌های خودرو سررشته کلی در زمینه موتوری گیربکسی رنگ و بدنه… دارد.
 
 
کارشناسی خودرو کاروکیا .
 
 

نویسنده : مدیریت سایت

217

دیدگاه کاربران